ye-logo.v1.2

Погода на тиждень: на Хмельниччини ще тепло, але…

Суспільство 1898

Яку погоду прогнозують у Хмельницькій області з 12 по 17 вересня.

Вересень продовжує зігрівати нас теплими днями. І цей тиждень не стане винятком. Щоправда, наприкніці тижня температура повітря може дещо знизитися. Утім, справжньою осінньою прохолодою ще не віє. Отож, яку погоду прогнозують на Хмельниччині у найближчі декілька днів – детальніше на сайті «Є».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, завтра, 12 вересня, в Хмельницькій області зберігатиметься тепла та суха погода. Вночі прогнозують від 11 до 13 градусів тепла, а вдень – від 25 до 27 градусів вище нуля.

У середу погода майже не зміниться. Хіба що вночі можливі подекуди короткочасні дощі. А температура повітря становитиме +11…+13, вдень прогнозують мінливу хмарність і до +27.

Вночі 14 вересня, за прогнозом на ресурсі «Мeteofor», також можливі опади, а температура повітря коливатиметься в межах 13-15 градусів тепла. Вдень у четвер прогнозують до 26 градусів із позначкою плюс та місцями короткочасний дощ.

У п'ятницю, 15 вересня, буде дещо прохолодніше. За даними ресурсу «Метеопост», вночі до +15, а ось вдень – не вище 19 градусів тепла. Щодо опадів, то їх також прогнозують.

16 вересня в суботу нічна температура повітря, як і в попередні дні, буде в межах 15 градусів. А вдень стопчики термометрів сягатимуть позначки 22 градуси вище нуля. Без опадів.

Дощів не прогнозують і в неділю 17 вересня. За даними ресурсу «Ventusky», вночі буде від 10 до 13 градусів тепла, а вдень – до +25.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую