ye-logo.v1.2

На Хмельниччині продовжують відновлювати пошкоджені ворожими обстрілами домівки та заклади освіти

Суспільство 1610
Станом на зараз вже більше половини поданих заявок затверджені спеціальною комісією для надання грошової компенсації
Станом на зараз вже більше половини поданих заявок затверджені спеціальною комісією для надання грошової компенсації. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Зокрема, з обласного бюджету на ремонтні роботи закладів освіти виділено понад 3 мільйони гривень.

Кошти на відновлення пошкодженого внаслідок російських ворожих обстрілів майна, на Хмельниччині отримають усі, хто подав зааявки. Про це в етері телемарафону «Єдині новини» розповів перший заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін. Наразі вже понад половина поданих заявок затверджені спеціальною комісією для надання грошової компенсації.

«Були випадки, коли у комісії виникали складнощі з оформленням необхідних документів: деякі власники пошкоджених домівок не могли надати оригінали, які підтверджують володіння цією власністю. Проте більшість поданих заявок затверджена», - зазначив посадовець.

Необхідні кошти для відновлення були виділені з обласного та місцевого бюджету територіальних громад. Крім того, грошову допомогу керівництво області виділяло з матеріального резерву, а також організовували роботу міжнародних партнерів, які допомагали як будівельними матеріалами, так і фахівцями. До спільної роботи по відновленню долучалися і спеціалісти з інших територіальних громад Хмельниччини.

Окрім приватних осель внаслідок ворожих атак в області було пошкоджено 68 освітніх закладів, серед яких – 42 школи. За словами Сергія Тюріна, всі заклади розпочали свою роботу першого вересня, окрім одного, який знаходиться в Хмельницькій міській тергромаді – там є значні пошкодження. Керівництво області разом із міською громадою подали проєкт на його відновлення державним коштом.

«Ми плануємо отримати для ремонту цього навчального закладу близько 40 мільйонів гривень. У всіх інших закладах освіти оперативно були замінені пошкоджені дахи, вікна та двері, а також проведені поточний необхідний ремонт», - розповів Сергій Тюрін.

З обласного бюджету на відновлення закладів освіти було виділено 2 мільйони гривень та окремо понад мільйон коштів на відновлення обласного професійного училища аграрного спрямування. Наразі в ньому ще продовжуються ремонтні роботи.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую