ye-logo.v1.2

На Хмельниччині відкрили онлайн-запис для складання практичних іспитів з водіння

Суспільство 1291
Кандидати у водії мають можливість онлайн оформити талон попереднього запису на практичний іспит
Кандидати у водії мають можливість онлайн оформити талон попереднього запису на практичний іспит . Фото: ілюстративне pixabay.com

Вже зараз кандидати у водії можуть замовити онлайн талон, який генерується на 14 днів вперед.

Відучора, 12 вересня, на Хмельниччині відкрили доступ до онлайн запису на практичні іспити для майбутніх кермувальників. Про це повідомляють в пресслужбі регіонального сервісного центру ГСЦ МВС України.

Зазначають, що нововведення відбувається в рамках пілотного проєкту із забезпечення прозорих іспитів. З 21 вересня він розширюється і на Хмельниччину. Тепер кандидати у водії мають можливість онлайн оформити талон попереднього запису на практичний іспит через функціонал е-запис.

Які зміни очікувати майбутнім водіям при складанні іспитів

Вже зараз кандидати у водії можуть замовити онлайн талон, який генерується на 14 днів вперед. А з 21 вересня, коли стартує пілотний проєкт, система дозволить записуватися заздалегідь також через термінал. Завдяки онлайн запису, кількість візитів до сервісного центру МВС скоротиться з двох до одного.

У регіональному сервісному центрі також зазначають, що сервісні центри МВС стануть своєрідними екзаменаційними хабами з просторими класами. Вони додатково обладнані відеокамерами з аудіозаписом, які фіксуватимуть звук.

Кандидати у водії не зможуть отримати можливу підказку від сторонніх осіб. А завдяки додатковій відеофіксації виключається будь-яке ймовірне втручання в іспити. Такий посилений технічний контроль також має стати дієвим інструментом для оскарження результатів іспитів.

Наразі кандидати у водії, які готові до теоретичного чи практичного тестування, мають можливість вибрати зручні для себе сервісні центри МВС:

Хмельницький (сервісний центр МВС № 6841);
Кам'янець-Подільський (сервісний центр МВС № 6843).

Варто зазначити, що всі сервісні центри МВС надаватимуть громадянам послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчення водія. Однак теоретичні та практичні іспити в майбутніх кермувальників прийматимуть ті підрозділи, в яких розпочнеться пілотний проєкт (Хмельницький - сервісний центр МВС № 6841, Кам'янець-Подільський - сервісний центр МВС № 6843).

Читайте також: Три освітні заклади Хмельниччини увійшли до топ-200 шкіл за результатами тестування випускників

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую