ye-logo.v1.2

Три освітні заклади Хмельниччини увійшли до топ-200 шкіл за результатами тестування випускників

Суспільство 4010
Результати тестування розмістили на сторінці інформаційного освітнього ресурсу Освіта.ua
Результати тестування розмістили на сторінці інформаційного освітнього ресурсу Освіта.ua. Фото: ілюстративне stock.adobe.com

Мультипредметний тест замість зовнішнього незалежного оцінювання цього річ випускники складали вперше.

До рейтингу «ТОП-200 шкіл України за результатами НМТ 2023 року» потрапили два хмельницькі загальноосвітні заклади та один - з Кам'янець-Подільського району.

Результати розмістили на сторінці інформаційного освітнього ресурсу Освіта.ua.

Найкращі показники мультипредметного тесту (НМТ) продемонстрували учні Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького, Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради та Чемеровецького ліцею №1. Згідно з рейтингом, сто відсотків абітурієнтів, які закінчили ці навчальні заклади, пройшли цьогорічний національний мультипредметний тест.

Як зазначено у рейтингу, Хмельницька гімназія №1 посіла 109-те місце з середнім балом випускників 162,8. Чемеровецький ліцей опинився на 149-тій позиції в рейтингу з середнім показником НМТ 162,2. 192-ге місце зайняв Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступені з середнім балом 157,9.

Варто зазначити, що у 2023 році Національний мультипредметний тест відбувся у форматі комп'ютерного тестування з використанням завдань лише з закритою формою відповіді. Учасники складали українську мову, математику і предмет на вибір.

Як пояснюють укладачі рейтингу, цьогорічний рейтинг формували із врахуванням порогового балу «склав/не склав», який у 2023 році зробили нижчим, ніж у попередні роки.

Читайте також: На Хмельниччині продовжують оновлювати транспорт для школярів та медиків

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую