ye-logo.v1.2

Приємні враження та сюрпризи: «Гуфі-центр» запрошує у святковий тур

Суспільство 1114
«Гуфі-центр» запрошує на святковий екскурсійний тур з нагоди свого другого  дня народження
«Гуфі-центр» запрошує на святковий екскурсійний тур з нагоди свого другого дня народження. Фото: з архіву редакції

За два роки центр відвідало понад чотирнадцять тисяч людей. Серед них - хмельничани та жителі області, люди з інших областей України і навіть відвідувачі з-за кордону.

Вже цієї п'ятниці, 29 вересня, «Гуфі-центр» буде відзначати дворіччя від дня свого заснування. З цієї нагоди працівники Центру запрошують хмельничан та гостей долучитися до спільного святкування та відвідати екскурсійний тур.
Кількість місць обмежена, тому є попередня реєстрація за посиланням. Окрім звичного екскурсійного маршруту до святкового туру працівники Центру проведуть невелику презентацію, в якій розкажуть історію відкриття простору, а також розіграють серед учасників туру подарунки.

Як розповіла інтернет-виданню «Є» працівниця офісу «Розумне довкілля. Хмельницький» Світлана Каритун, вже зараз є розуміння того, що бажаючих відвідати святковий тур багато, тому було прийнято рішення організувати додаткову святкову екскурсію у понеділок, 2 жовтня.

Окрім звичного екскурсійного маршруту до святкового туру працівники Центру проведуть невелику презентацію, в якій розкажуть історію відкриття простору, а також розіграють серед учасників туру подарунки. Фото: з фейсбуку "Гуфі-центру"

За два роки «Гуфі-центр» відвідало понад чотирнадцять тисяч людей. Серед них - хмельничани та жителі області, люди з інших областей України і навіть відвідувачі з-за кордону. Як розповідає Світлана Каритун, окрім класичних екскурсійних турів по Центру, де розповідають та навчають правилам екологічного поводження з побутовими відходами, є також додаткові різноманітні заходи. Наприклад, за два роки вже традиційним стало проведення проєкту для дітей «Літо з Гуфі» - це щотижневі майстеркласи на екологічні теми, а також перегляд тематичних фільмів та мультфільмів.

Сама історія створення Центру поводження з твердими побутовими відходами у Хмельницькому тісно пов'язана з собакою на ім'я Гуфі. Три роки тому чотирилапий жив на місцевому сміттєзвалищі, а потім знайшов прихисток в родині одного з працівників офісу «Розумне довкілля. Хмельницький».

«Сам Гуфі тепер старенький і ви його, на жаль, самого зустріти в Центрі можете дуже рідко. Але тут до сих пір є його місце і миска, - розповідає Світлана Каритун. – Гуфі вже не може так активно бути присутнім на всіх заходах. Проте він спостерігає за всіма процесами і щасливий, коли люди починають задумуватися над тим, як зменшити кількість відходів у своєму житті, ремонтувати та повторно використовувати речі, прибирати після себе і сортувати сміття».

У планах на майбутнє – залучати ще більшу авдиторію до відвідування «Гуфі-центру». І його працівники сподіваються, що люди, які відвідали та познайомилися з їх закладом, про нього будуть розповідати своїм друзям і знайомим. Бо місце, це навчають розумному поводженню з різноманітними побутовими відходами є важливим як для нашої держави, так і для світу загалом.

Читайте також: Хмельницький обласний театр ляльок здобув першість на всеукраїнському театральному фестивалі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую