ye-logo.v1.2

Погода в жовтні: на Хмельниччині буде відносно тепло та дощитиме

Суспільство 4595

Яку погоду прогнозують у жовтні 2023 року.

У жовтні, за прогнозом Українського Гідрометеоцентру, середня місячна температура в Україні передбачається 7-13 градусів тепла, що на 1-1,5 градуси вище за норму. Хмельниччина – не виняток. А місячна кількість опадів очікується на рівні 31-67 міліметрів, тоді як нормою вважають 29-54 міліметри. Отож, якою буде погода в жовтні – детальніше на сайті «Є».

Найбільше опадів очікується у Чернігівській, Київській, Житомирській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій областях. Про це заявила доктор фізико-математичних наук в галузі метеорології Вазіра Мартазінова, слова якої наводить «Укрінформ». Однак, якщо проаналізувати різні синоптичні ресурси, то жовтень розпочнеться майже із сухої погоди.

У перший тиждень жовтня на Хмельниччині прогнозують доволі комфортну погоду, адже вночі температура повітря становитиме 7-11 градусів, а вдень від 15 до 20 градусів тепла. Щоправда, 4 та 5 жовтня можливі опади, в інші дні – без дощів.

Теплом потішить і другий тиждень жовтня. Прогнозують від 9 до 11 градусів тепла вночі та 22-25 градусів вище нуля вдень. У середині тижня дощитиме.

Поступове зниження температури повітря та дощові дні прогнозують із середини жовтня. У третій тиждень місяця нічна температура спадатиме – буде від 5 до 9 градусів. Дні також стануть прохолоднішими – максимум до +17. Утім, в середньому, денна температура повітря становитиме 12-14 градусів тепла.

Починаючи з 24 жовтня і до кінця місяця стане ще прохолодніше. Опади прогнозують ледь не щодня, а нічна температура повітря коливатиметься в межах 4-6 градусів, денна – від 6 до 12 градусів. Істотне похолодання може прийти 29-31 жовтня, коли вночі стовпчики термометрів можуть опуститися до позначки в 0 градусів, а денна – до +2.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую