ye-logo.v1.2

На Ізяславщині попрощалися із загиблим на війні Юрієм Овчаруком

Суспільство 2583
Герою назавжди залишиться сорок років..
Герою назавжди залишиться сорок років... Фото: з фейсбук-сторінки Ізяславської міської ради

Майже місяць захисника вважали зниклим безвісти.

На Ізяславщині провели в останню земну дорогу бійця-земляка Юрія Овчарука з села Мислятин. Про це повідомляють в Ізяславській міській раді.

«Вже десятий рік Україна втрачає тих, хто завжди був готовий допомогти, підтримати, захистити. Хто без вагань та сумнівів став на захист Батьківщини та віддає найцінніше – своє життя – для того, щоб ми з вами могли жити на вільній землі. Саме таким був житель села Мислятин, молодший сержант, командир десантно-штурмового відділення Овчарук Юрій Олексійович», - йдеться у дописі на фейсбук-сторінці громади.

Поховали Героя в рідному селі. Фото: з фейсбук-сторінки Ізяславської міської ради.

Також повідомляють, що майже місяць оборонця вважали зниклим безвісти. Рідні і близькі не втрачали надії, що їхній захисник живий, проте, на жаль, дива не сталося: 19 серпня на Запоріжжі під час штурмових дій він загинув.

Понад місяць захисника вважали зниклим безвісти. Фото: з фейсбук-сторінки Ізяславської міської ради.

Нещодавно Герой назавжди повернувся додому на щиті. Його зустрічали мешканці Ізяславської міської територіальної громади навколішки, із прапорами та квітами у руках. Разом із священнослужителями молились за душу воїна, який віддав своє життя за Україну. «Живий коридор» захиснику односельці створили від в'їзду в село й до рідної хати, аби віддати свою останню шану, повагу і безмежну вдячність.

Героя земляки зустрічали на колінах. Фото: з фейсбук-сторінки Ізяславської міської ради.

Юрію Овчаруку назавжди буде 40 років… У нього залишилася мати, сестра, дружина, четверо дітей та онуки.

На фото: З Юрієм Овчаруком прийшли попрощатися рідні, земляки та побратими. Фото: з Фейсбук-сторінки Ізяславської міської ради. 

Вічна слава та пам'ять загиблому Герою...

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую