ye-logo.v1.2

У Хмельницькому попрощалися з воїном Дмитром Стаховим

Суспільство 3582
Герою назавжди залишиться 33
Герою назавжди залишиться 33. Фото: Хмельницька міська рада

У травні 2022 року на Донеччині стрілецька рота, у якій служив воїн, потрапила у засідку окупантів.

Сьогодні, 6 жовтня, хмельничани провели в останню дорогу Героя Дмитра Стахова. Чоловік став на захист країни від початку повномасштабного російського вторгнення, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

До 24 лютого 2022 року Дмитро був підприємцем та професійним велоспортсменом. Він неодноразово представляв Хмельницьку область на всеукраїнських змаганнях. Як почалась повномасштабна війна, вирішив відмовитись від кар'єрних і спортивних здобутків - став добровольцем та долучився до 86 окремого батальйону тероборони.

«Пішов добровольцем, сказавши «хто як не я». Останнє, що написав своїй жінці, що він виживе, але не вдалось…», - з розпачем згадує теща загиблого воїна.

У травні 2022 року на Донеччині стрілецька рота, у якій служив Дмитро Стахов, потрапила у засідку окупантів. Більше як рік чоловіка вважали зниклим безвісти. Лише нещодавно його тіло вдалося ідентифікувати за допомогою ДНК-тесту.

«Друга стрілецька рота, в якій служив Дмитро, йшла на ротацію. Під селом Богородичне Краматорського району Донецької області є територія, яку ми називаємо «Шервудський ліс». Там вони потрапили в засідку. Хлопці на ходу прийняли бій, мужньо захищаючись. Але, на жаль, сили були нерівними» - розповідає офіцер-психолог 86 окремого батальйону ТРО Хмельниччини Віталій Олуйко.

Близькі, друзі, колеги та побратими згадують Дмитра як життєрадісну людину з сильним характером і не пробивною силою волі. Кажуть, що він завжди міг прийти на допомогу у складну хвилину.

«Ми з ним постійно перетиналися на завданнях. Він був веселим, радісним, відображенням всієї української молоді», - каже побратим воїна на позивний «Макар».

У полеглого захисника залишися мати, брат, дружина та двоє малолітніх дітей – донька та син. Поховали Дмитра Стахова на Алеї слави, що у мікрорайоні Ракове.

Герою назавжди залишиться 33.

Читайте також: У Хмельницькому попрощалися з трьома полеглими на війні захисниками

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую