ye-logo.v1.2

Погода на тиждень – тепло ще повернеться

Суспільство 2165

Яку погоду прогнозують на Хмельниччині з 10 по 15 жовтня.

Цього тижня в Хмельницьку область повернеться тепло. Щоправда, ночі, здебільшого, як і в попередні дні, будуть холодними. Не виключено, що в певні дні будуть короткочасні дощі. Отож, яку погоду прогнозують з 10 по 15 жовтня на Хмельниччині – детальніше у прогнозі на сайті «Є».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі 10 жовтня буде без опадів та +3…+5 градусів за Цельсієм. Вдень у вівторок повітря прогріється до 11 градусів.

У середу вночі погода буде схожою. Ті самі 3-5 градуси тепла та без опадів. А ось вдень 11 жовтня, за прогнозом на ресурсі «Метеопост», потепліє – прогнозують до 15 градусів вище нуля.

Четвер, 12 жовтня, може стати найтеплішим днем цього тижня. Вночі стовпчики термометрів коливатимуться в межах 7-9 градусів, а вдень повітря прогріється до +21. Водночас, місцями прогнозують короткочасні дощі.

13 жовтня, в п'ятницю, нічна температура повітря становитиме 7-9 градусів, а денна – 15-17. Опадів не прогнозують.

На вихідні жовтень подарує тепло. У суботу, 14 жовтня, вночі, за прогнозом на сайті «Meteofor», температура повітря становитиме 6-8 градусів, а денна – до +20. Без опадів.

15 жовтня, в неділю, нічна температура повітря буде в межах 10-14 градусів тепла, а вдень… у північних районах – не більше 15 градусів, у центрі та півдні області – до +21. Дощі можливі в другій половині дня на Шепетівщині. В інших районах – без опадів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую