ye-logo.v1.2

У Хмельницькому збирають матеріали на виготовлення окопних свічок: як долучитись

Суспільство 2067
У майбутньому організують захід, на якому виготовлятимуть окопні свічки
У майбутньому організують захід, на якому виготовлятимуть окопні свічки. Фото: з відкритих джерел

Завдяки ініціативі минулого року вдалось передати понад 8 тисяч свічок на фронт.

Цього року офіс «Розумне довкілля. Хмельницький» разом з усіма охочими буде продовжувати виготовляти окопні свічки для українських військових. Нині потрібно зібрати вторинну сировину, повідомила сайту «Є» представниця офісу Світлана Каритун.

Організатори прийматимуть віск, парафін, недопалки свічок та гофрований картон. Для основи традиційно будуть використовувати металеві бляшанки - у них також є потреба. Як зазначили в офісі «Розумне довкілля», для виготовлення чудово підходять тари з-під кукурудзи/горошку, сардин і корму для тварин. Вони можуть бути будь-якого розміру. Єдина вимога - щоб були чистими та сухими.

Усі, хто хоче допомогти зібрати матеріали, можуть привезти їх до Центрів управління відходами. Один з них знаходиться на проспекті Миру, 7, інший - на перетині вулиці Чорновола та Пілотської.

Коли організатори назбирають достатньо сировини, планують влаштувати захід, на якому спільно з небайдужими хмельничанами будуть займатися виготовленням свічок.

За словами Світлани Каритун з осені 2022 року і до весни 2023 завдяки цій акції вдалося виготовити і відправити на фронт понад 8 тисяч свічок.

Читайте також: Учні одного з хмельницьких училищ ремонтують автівки на передову

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую