ye-logo.v1.2

«Завжди усміхнений, веселий і добрий» - у Хмельницькому попрощалися із загиблим на війні Тарасом Носовим

Суспільство 2596
Герою назавжди лишиться 43 роки..
Герою назавжди лишиться 43 роки... Фото: скрін з відео телеканалу "Місто"

Загинув військовослужбовець 14 жовтня під час виконання бойового завдання на Луганщині.

У Хмельницькому сьогодні провели в останню дорогу українського захисника Тараса Носова. Воїн народився та виріс на Новоушиччині. До Хмельницького Тарас Носов переїхав понад десять років назад, у місті працював на будівництві. У серпні цього року чоловік отримав повістку та пішов на фронт.

Як розповів товариш полеглого захисника Валентин Олійник журналістам телеканалу «Місто», востаннє з Тарасом Носовим він спілкувався за кілька днів до його загибелі.

«Він нічого не розповідав про свою службу. Казав завжди, що все добре: є що їсти та є де спати у теплі, видали форму, каску та бронижелет. востаннє спілкувався з ним за кілька днів до його загибелі. По відеозв'язку посміхався та казав, що все добре. А в суботу його вже не стало», - згадує чоловік. І додає, що Тарас Носов був завжди веселим, добрим та хорошою людиною.

Загинув військовослужбовець 14 жовтня під час виконання бойового завдання на Луганщині. У чоловіка залишилися дружина та 13-річний син. Поховали Тараса Носова на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове.

Читайте також: У Новій Ушиці попрощалися з воїном Сергієм Шляхтуном

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую