ye-logo.v1.2

Погода на вихідні – якою вона буде на Хмельниччині

Суспільство 2751

Попереду в області прогнозують комфортні температурні показники, зважаючи на пору року.

Після кількох днів відносного похолодання, попереду – потепління. Щоправда, не на довго. Утім, температурні показники, які прогнозують у найближчі вихідні будуть доволі високими, як на таку пору року. Отож, яку погоду прогнозують на Хмельниччині 20-22 жовтня – детальніше на сайті «Є».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі 20 жовтня буде від 6 до 8 градусів вище нуля та дощитиме. Вдень у п'ятницю повітря прогріється до +16. Опади також будуть, утім, у другій половині дня дощові хмари мають залишити межі області.

У суботу, 21 жовтня, значно потепліє. Вночі, за даними ресурсу «Метеопост», температура повітря може сягнути позначки в 16 градусів. А ось вдень – до 25 градусів вище нуля. Опадів не прогнозують.

22 жовтня в неділю буде на кілька градусів прохолодніше, але все одно тепло. Вночі прогнозують 11-13 градусів з позначкою плюс, а вдень, якщо вірити даним з карти ресурсу «Ventusky» - до 20 градусів тепла, а на Кам'янеччині – до +23. Щоправда, місцями можливі короткочасні дощі.

Читайте також: У Хмельницькому заборонили забудову чотирьох зелених зон

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую