ye-logo.v1.2

Погода на тиждень – на Хмельниччині буде помірне тепло

Суспільство 1348

Цього тижня також прогнозують опади.

Ще трохи і жовтень передасть «естафету» листопаду. Але заключний тиждень другого осіннього місяця буде помірно теплим та без температурних гойдалок. Отож, яку погоду прогнозують на Хмельниччині з 24 по 29 жовтня – детальніше на сайті «Є».

Найближча ніч мине без істотних опадів, а температура повітря становитиме 6-8 градусів тепла. Такий прогноз Українського Гідрометеоцентру. Вдень у вівторок 24 жовтня буде +14…+16 та без опадів.

У середу, 25 жовтня, нічна температура сягатиме 10 градусів з позначкою плюс, але прогнозують і дощ. Як вночі, так і вдень. Щодо денних температурних показників, то стовпчики термометрів цього дня коливатимуться в межах 14-16 градусів тепла.

26 жовтня трохи похолодає. За даними ресурсу «Метеопост», вночі буде до 9 градусів тепла, а вдень – не вище за +12. Крім цього, у четвер у другій половині дня можливі зливи на всій території Хмельниччини.

Вночі та вранці в п'ятницю опадів не прогнозують. Принаймні, такий висновок можна зробити з синоптичної карти ресурсу «Ventusky». А ось вдень… знову дощитиме. Щодо температурних показників, то вночі буде +6…+10, а вдень - від 9 до 13 градусів тепла.

У суботу, 28 жовтня, дощі можливі на півночі області. А день має минути без опадів. Нічна температура повітря вночі коливатиметься в межах 8-10 градусів, а денна – до 13 градусів тепла на Шепетівщині та до +17 на Кам'янеччині. У центральній частині області – до +15.

У неділю погода буде схожою. Вночі 29 жовтня прогнозують від 8 до 10 градусів з позначкою плюс, а вдень – 13-16 градусів тепла. Опади малоймовірні.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую