ye-logo.v1.2

Томенко грав у теніс з Гладуняком на відкритті підліткового клубу

Суспільство 1308 1
Фото: Фото Тетяни ДИМИТРОВОЇ.

У Хмельницькому вже стало доброю традицією до Дня народження міста відкривати нові заклади.

Не став винятком і цей рік. Жителі вулиці Інститутської отримали у подарунок підлітковий клуб «Вікторія» – центр по роботі з дітьми та підлітками. Як сказав губернатор області Василь Ядуха, «щоб діти мали змогу проявити себе, розвивати свої таланти та здібності, розширювати кругозір».
Заступник Голови Верховної Ради України Микола То­менко, який завітав на свято, зазначив, що у Хмельницькому він частий гість і йому імпонує діяльність місцевої влади. «Місто від того виграє, коли займається соціальними проектами. Я й сам прибічник таких проектів. А завдяки цьому клубу діти матимуть куди піти ввечері, а не вештатимуться вулицями без діла», – сказав Микола Томенко. Він навіть зіграв партію в настільний теніс з головою обласної ради Іваном Гладуняком, чим приємно здивував дітей, які з захопленням спостерігали за грою.
Звісно, представники влади завітали на свято не з порожніми руками, а з цінними подарунками. Міський голова Сергій Мельник пообіцяв до кінця жовтня відкрити у цьому мікрорайоні ще й філію дитячої школи мистецтв.
З нагоди свята усіх частували гречаною кашею з м’ясом. Тому дітвора охоче стояла в черзі, аби скуштувати солдатської каші з рук справжніх вояків.
Наступною подією стало відкриття оновленого корпусу міського протитуберкульозного диспансеру. За словами його головного лікаря Володимира Кудли, розрахований заклад на 150 відвідувань за зміну, має 35 ліжок денного стаціонару. На реконструкцію диспансеру загалом витратили 14,5 мільйона гривень з міського та обласного бюджетів. Наразі він потребує ще нового рентгенапарата, вартість якого – понад 1,5 мільйона гривень. Його пообіцяли придбати представники влади.
Головному лікарю міський голова Сергій Мельник вручив символічний великий ключ від диспансеру та усі разом перерізали стрічку. Звісно, не обійшлося без подарунків. Микола Томенко привіз комп’ютерний проектор для дослідницької роботи, Василь Ядуха вручив ноутбук, а Іван Гладуняк – ультразвуковий інгалятор.Коментарі:

Марина 06.10.2010 11:23

Томенко й справді зачастив у Хмельницький!!!! Може в цьому є прихований зміст!!????

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую