ye-logo.v1.2

У Хмельницькому попрощалися із захисниками Русланом Жижуком та Юрієм Возним

Суспільство 2405
Героїв поховали на Алеї Слави у мікрорайоні Ракове
Героїв поховали на Алеї Слави у мікрорайоні Ракове. Фото: з архіву редакції

Обоє Героїв захищали Україну від ворожої навали.

Учора, 6 листопада, в Хмельницькому провели в останню дорогу двох захисників української землі – Руслана Жижука та Юрія Возного. Військових поховали на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове.

Як йдеться у сюжеті телеканалу «Місто», Руслан Жижук до повномасштабного вторгнення працював будівельником. У травні цього року його мобілізували. З дитинства чоловік мав хист до малювання, через це на фронті навіть отримав позивний «Художник».

«З перших днів повномасштабної війни він постійно казав, що хоче захищати Україну, - пригадує сусідка загиблого Олена Фільварочна. – Неодноразово ходив до військкомату і таки пішов захищати. Дуже хороша людина».

27 жовтня під час виконання бойового завдання під Бахмутом Руслан Жижук загинув. Йому назавжди 45.

Загиблому Героєві Юрію Возному було 27. Загинув він 5 вересня. Знайомі та друзі згадують Юрія як щирого та трудолюбивого хлопця.

«Дуже добрий був і завжди допомагав, - розповіла про Юрія Возного знайома загиблого Тетяна у сюжеті «Першого Подільського». – Якісь проблеми – Юра вже тут. Допоміг і аж світиться. От такий, як на фотографії, так і в житті – він завжди світився. Знаю його лише таким.

Піти захищати батьківщину Юрій хотів ще у 2014-у, але тоді йому було лише 18. Піти на службу у десантно-штурмові війська зміг піти минулої осені.

Загинув Юрій Возний 5 вересня, рятуючи побратима під час ворожого обстрілу.

Вічна шана захисникам…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую