ye-logo.v1.2

Намагалися силою доправити чоловіка з лікарні до військкомату: у Хмельницькому ТЦК та СП відреагували на ситуацію

Суспільство 4935
Люди у військовій формі намагаються силоміць доправити чоловіка з лікарні до територіального центру комплектування
Люди у військовій формі намагаються силоміць доправити чоловіка з лікарні до територіального центру комплектування. Фото: скриншот з відео

Кажуть, що на відео показана ситуація лише частково.

Днями соцмережі облетіло відео, на якому представники територіального центру комплектування намагалися силою забрати чоловіка з лікарні на Хмельниччині до військкомату. На зафіксованих кадрах чути, як чоловік намагався пояснити людям у військовій формі, що хоче пройти належний медичний огляд, адже під час військової лікарської комісії йому «тільки печатки поставили»:

«Всі мої документи у вас. Ви навіть паспорта забрали», – каже чоловік.

Однак військкоми не відступили від свого наміру, продовжили стояти навколо нього й намагатись тягнути за руки, щоб той поїхав із ними. Поруч був представник поліції, який ніяк не реагував на те, що відбувається.

Згодом Хмельницький обласний територіальний центр комплектування опублікував звернення із поясненнями. У ньому йдеться про те, що з боку військкомів не було вчинено жодних протиправних дій щодо цього чоловіка. Згідно з їхньою заявою, на відео видно тільки частину події, а що передувало їй – глядачу невідомо.

«Повідомляємо, що оповіщення громадян здійснюється військовослужбовцями, які мають досвід бойових дій та переміщені у ТЦК та СП для проходження служби, які визнані обмежено придатними після отриманих поранень та контузій. Нагадуємо про обов`язок громадян самостійно прибувати у ТЦК СП для оновлення своїх облікових даних та проходження військово – лікарської комісії, яка встановлює ступінь придатності до проходження військової служби. Ворог, активісти та блогери активно працюють в інформаційному просторі з метою зменшення нашого спротиву, розповсюджуючи дискредитуюче або застаріле відео. Не допомагайте їм: зберігайте самоконтроль і не поширюйте інформацію емоційного характеру в соцмережах. Перевіряйте, і не розповсюджуйте інформацію із сумнівних джерел», - зазначили у зверненні.

Читайте також: У Кам'янці-Подільському попрощалися із загиблим полковником Володимиром Возним

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую