ye-logo.v1.2

У Волочиській та Деражнянській громадах попрощалися з полеглими захисниками

Суспільство 1789
На Волочищині попрощалися з Максимом Кушніром, у Деражнянській громаді – із Сергієм Шинкаруком
На Волочищині попрощалися з Максимом Кушніром, у Деражнянській громаді – із Сергієм Шинкаруком. Фото: з соцмереж

В останню дорогу провели Максима Кушніра та Сергія Шинкарука.

У двох громадах Хмельниччини провели в останню дорогу двох полеглих захисників: на Волочищині попрощалися з Максимом Кушніром, у Деражнянській громаді – із Сергієм Шинкаруком.

Як повідомляють у пресслужбі Волочиської міської ради, учора, 7 листопада, у селі Маначині відбулась церемонія прощання із Героєм – Максимом Кушніром.

«Народився Максим 25 жовтня 1988 року у Волочиську. Дитинство та шкільне життя проходило з однолітками та друзями в селі Маначин, де на цей час проживала його родина. З 1995 по 2006 роки навчався в Маначинській школі. Після закінчення - у Волочиському профтехучилищі. Працював на Хмельницькому заводі транcформаторних підстанцій. Також працював на приватному підприємстві, їздив на заробітки закордон. Але напередодні війни повернувся додому. У вересні 2022 року Максима призвали на захист України. Максим був навідником мінометного взводу», - розповідають про Героя у Волочиській міській раді.

Загинув воїн 31 жовтня в боях на Донецькому напрямку. Максиму назавжди залишиться 35… У загиблого залишилися батьки та брат.

Загинув воїн 31 жовтня в боях на Донецькому напрямку. Фото: зі сторінки Волочиської міської ради у фейсбуці

Прощання із Героєм відбулося у селі Маначин. Фото: зі сторінки Волочиської міської ради у фейсбуці

А 6 листопада на Деражнянщині у селі Буцневе попрощалися та провели в останню дорогу захисника Сергія Шинкарука. Віддати останню шану Герою прийшли рідні, друзі, побратими, односельчани.

«Не дослужив, не доборовся, не здійснив, не долюбив, а найтяжче і найболючіше - не дожив. Залишив маленького сина, рідних, друзів, побратимів, які мають завершувати те, що не вдалося зробити Сергію», - кажуть про Героя у Деражнянській міській раді.

На Деражнянщині у селі Буцневе попрощалися та провели в останню дорогу захисника Сергія Шинкарука. Фото: з фейсбук-сторінки Деражнянської міської ради

Віддати останню шану Герою прийшли рідні, друзі, побратими, односельчани. Фото: з фейсбук-сторінки Деражнянської міської ради

Вічна пам'ять полеглим захисникам…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую