ye-logo.v1.2

Воєнний стан та мобілізацію продовжили

Суспільство 1142
Воєнний стан та загальна мобілізація в Україні діятимуть, поки що, до 13 лютого 2024 року
Воєнний стан та загальна мобілізація в Україні діятимуть, поки що, до 13 лютого 2024 року. Фото: facebook.com/verkhovna.rada.ukraine/

Верховна Рада України прийняли відповідні законодавчі акти.

Сьогодні, 8 листопада, парламент затвердив укази Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» та «Про продовження строку проведення загальної мобілізації» на 90 днів. Тож строки дії воєнного стану та загальної мобілізації продовжили до 13 лютого 2024 року включно. Про це повідомили в пресслужба Верховної Ради України.

Нагадаємо, що вперше воєнний стан в Україні був оголошений одразу після масштабного вторгнення російських окупантів - 24 лютого 2022 року. Загальну мобілізацію президент оголосив 25 лютого минулого року. З того часу парламент неоднаразово продовжував воєнний стан та загальну мобілізацію. Востаннє – в серпні цього року до 15 листопада.

Під час дії воєнного стану можуть обмежуватися деякі конституційні права й свободи громадян: вільне пересування, проведення мирних зборів і мітингів, таємниці листування, телефонних розмов тощо.

Читайте також: Відділення фізичної та психосоціальної реабілітації відкриють на базі Кам'янець-Подільської міськлікарні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую