ye-logo.v1.2

Славутська та Деражнянська громади простилися з полеглими воїнами

Суспільство 1380
У Славуті живим коридором зустріли Героя Олександра Прокопченка
У Славуті живим коридором зустріли Героя Олександра Прокопченка. Фото: Виконавчий комітет Славутської міської ради

Живими коридорами земляки зустріли Героїв Олександра Прокопченка та Івана Колесника.

Вчора, 10 листопада, Славутчина провела в останню дорогу Героя Олександра Прокопченка. Йому було 21, повідомили у громаді. Хлопець народився 4 грудня 2001 року в селі Берездів Славутського району. З 2008 по 2017 рік навчався у славутській загальноосвітній школі. Після її закінчення пішов здобувати професійну освіту у «Славутському професійному ліцеї» за спеціальністю слюсар-газозварювальник. Як отримав диплом, влаштувався працювати на місцевому виробництві.

У січні 2023 року Олександр вирішив вступити до лав ЗСУ за контрактом. Після військової підготовки в Іспанії, приєднався до лав 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Службу проходив на посаді снайпера. Попри поранення, пройшов реабілітацію та повернувся на захист нашої Батьківщини.

«Олександр був щирою, веселою, життєрадісною людиною, люблячим сином, братом, надійним другом, побратимом та гордістю держави. Любив футбол, велоспорт. Цінував життя і мав на нього чимало планів…», - згадують у громаді.

Солдат Олександр Прокопченко загинув 3 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області, від численних осколкових поранень. У Героя залишилися батьки, сестра та брат.

Олександрові назавжди залишиться 21. Фото: Виконавчий комітет Славутської міської ради

Сьогодні, 11 листопада, у селі Копачівка попрощалися та провели в останню дорогу Івана Колесника. Життя воїна обірвалося 6 листопада внаслідок мінометного обстрілу в Донецькій області, повідомили у громаді.

Івану було 30 років. До того, як стати на захист країни, проживав із цивільною дружиною та планував одружитися з нею, щоб створити сім'ю. Не встиг…

«На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе вашої сім'ї та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам'ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Хмельницькому провели в останню дорогу Героїв Сергія Вдовіна та Романа Ткаченка

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую