ye-logo.v1.2

Погода на тиждень – на Хмельниччині пануватимуть дощі

Суспільство 1217

Теплі дні позаду, попереду – опади та осіння прохолода.

Вже наприкінці цього тижня в Хмельницькій області температура повітря може опуститися нижче нуля. До того ж, у найближчі дні, за прогнозами синоптиків, майже щодня дощитиме та похолодає. Отож, яку погоду прогнозують на Хмельниччині з 14 по 19 листопада – детальніше на сайту «Є ye.ua».

Вночі 14 листопада можливі дощ та мокрий сніг, а температра повітря буде в межах 2-4 градусів тепла. Такий прогноз Українського Гідрометеоцентру. Вдень у вівторок також прогнозують опади, пориву вітру до 12 метрів за секунду та 10-12 градусів вище нуля.

У середу, 15 листопада, нічна та денна температури повітря будуть майже однаковими. За прогнозом, який міститься на ресурсі «Метеопост», вночі та вдень буде не вище за 7 градусів тепла. Вночі – без опадів, а ось вдень дощитиме.

Далі ще прохолодніше. 16 листопада вночі прогнозують +4…+6, а ось вдень у четвер, в середньому, 4 градуси вище нуля. Невеликий мокрий сніг та дощ можливі вночі, але вдень має бути без опадів.

У п'ятницю, 17 листопада, вночі прогнозують від 0 до 2 градусів тепла та без істотних опадів. Натомість вдень можливі дощі та мокрий сніг, а температура повітря становитиме +2…+4.

Вихідні мало чим відрізнятимуться від попередніх днів. У суботу, за даними ресурсу «Accuweather», нічна температура повітря коливатиметься в межах нуля градусів, а денна буде не вищою за +5. Опади також прогнозують.

У неділю ж вночі стовпчики термометрів можуть опуститися до позначки в мінус один градус за Цельсієм. Але опадів, ймовірно, не буде. Вдень 19 листопада прогнозують підвищення температури повітря до трьох градусів тепла. Під вечір – мокрий сніг та нуль градусів.

Читайте також: На Хмельниччині проводять акцію «Переможний Миколай»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую