ye-logo.v1.2

Погода на тиждень: на Хмельниччині сніжитиме та дощитиме

Суспільство 1290

На ясну погоду найближчими днями не слід очікувати.

Листопад поступово нагадує, що невдовзі прийде календарна зима. Щоправда, цього тижня на Хмельниччині погода більше нагадуватиме притаманну листопаду мряку та сирість. Прогнозують, здебільшого, хмарні дні з опадами – дощами та снігами. Отож, якою може бути погода з 21 по 26 листопада в Хмельницькій області – детальніше в прогнозі на сайті «Є ye.ua».

Найближчої ночі, за прогнозом Українського Гідрометеоцентру, хоч і буде сніг, але він не вкриє землю, адже температура повітря коливатиметься від 0 до 2 градусів тепла. Вдень у вівторок будуть короткочасні дощі та 3-5 градуси вище нуля.

У середу, 22 листопада, прогнозують невеликий сніг як вночі, так і вдень. Щодо температурних показників, то нічна та денна температури повітря будуть однаковими – від 0 до 2 градусів з позначкою «плюс».

Відчутне похолодання може прийти в четвер, 23 листопада. За даними ресурсу «Метеопост», прогнозують й сильні пориви вітру. Опадів не буде, а ось температура повітря вночі опуститься до 8-10 градусів морозу, вдень – від «мінус» 4 до «плюс» 2.

У п'ятницю, 24 листопада, також прогнозують вітряну ніч та день. До того ж, висока ймовірність дощів та мокрого снігу. Вночі температура повітря становитиме від 2 до 4 градусів нижче нуля, вдень – від 2 до 4 градусів тепла.

25 листопада вночі прогнозують нуль градусів та без опадів. Вдень у суботу – до 2 градусів тепла та дрібний сніг.

У неділю, 26 листопада, нічна температура повітря коливатиметься в межах 1-2 градусів з позначкою мінус, а денна – не вищою на 1 градус тепла. Прогнозують і мокрий сніг.

Читайте також - Якою буде зима 2023-2024: прогнози синоптиків та кліматологів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую