ye-logo.v1.2

Для хмельничан запустили функцію онлайн-резерву речей, придатних для повторного вжитку

Суспільство 2022
Екологічна ініціатива передбачає, що необхідне у побуті тепер можна безкоштовно зарезервувати онлайн
Екологічна ініціатива передбачає, що необхідне у побуті тепер можна безкоштовно зарезервувати онлайн. Фото: з архіву редакції

Спільноту «Центр управління відходами _ повторне використання» можна знайти в телеграмі.

Офіс «Розумне довкілля» запустив телеграм-канал, де публікуватимуть речі, придатні до повторного використання, які привозять у хмельницькі Центри управління відходами. Екологічна ініціатива передбачає, що необхідне у побуті тепер можна безкоштовно зарезервувати онлайн.

У телеграм-каналі будуть міститися найрізноманітніші пропозиції: від посуду й дитячих іграшок до меблів та побутової техніки. Працівники Центрів публікуватимуть фото та інформацію про те, у якому Центрі знаходиться річ і куди телефонувати, щоб здійснити резерв.

Як розповіла сайту «Є ye.ua» комунікаційна менеджерка офісу «Розумне довкілля» Ксенія Косюк, послуга «повторного використання» має попит серед тих, хто приїжджає до Центрів управління відходами. Відтак, з'явилась ідея цифровізувати її.

«Повторне використання - це один із принципів, на чому базується управління відходами: Reduce, Reuse, Recycle. Центри побутових відходів давно працюють у такому режимі, що одні люди привозять, інші можуть приїхати, подивитися і забрати. Ця функція користується популярністю серед хмельничан, тож ми вирішили створити таку альтернативу. Щоб можна було знайти річ онлайн, якщо у ній є потреба. Ці речі у хорошому стані, однак якщо є необхідність у ремонті, про це додатково попереджають», - зазначила комунікаційна менеджерка.

Нагадаємо, що у Хмельницькому працюють два Центри управління відходами. Один з них знаходиться за адресою проспект Миру, 7, а інший - функціонує на перехресті вулиць Чорновола та Пілотської. 

Доступ до телеграм-каналу: https://t.me/tuv_khm

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую