ye-logo.v1.2

Сатанівська громада передала майже 200 гектарів землі для висадки лісів

Суспільство 949
Далі відбуватиметься розробка проєктної документації
Далі відбуватиметься розробка проєктної документації. Фото: Подільський лісовий офіс

Територією буде опікуватись Ярмолинецьке лісове господарство.

Сатанівська територіальна громада отримала відзнаку в проєкті порятунку лісів «Forest Recovery», повідомили у Подільському лісовому офісі.

Всеукраїнська програма «Forest Recovery» спрямована на розвиток лісового господарства на тих місцях, де нині панують самостійні ліси та деградовані площі. Вона передбачає, що громади на волонтерських засадах можуть передавати земельні ділянки лісівникам, щоб ті могли покращити стан екосистеми. За таке рішення громади отримуватимуть відзнаки.

Сатанівська громада стала «донором» земельних ділянок під облаштування лісового господарства на Хмельниччині. Місцеві органи самоврядування ухвалили рішення передати близько 195 гектарів самозаліснених та деградованих земель філії «Ярмолинецьке лісове господарство» ДП «Ліси України». Відтак, їй присвоїли статус «переможця» програми.

«Ліс - дуже важливий ресурс. Адже це не тільки свіже повітря та екологія, але й розвиток та соціальне життя громади. Уже розпочався опалювальний сезон. Багато наших закладів відмовилися від газу та перейшли на твердопаливні котли, які опалюють дровами, тріскою, пелетами. І саме лісогосподарська філія забезпечує наші установи альтернативним та екологічним видом палива», - зазначив голова Сатанівської громади Альберт Собков.

Програма реалізовується за ініціативи держпідприємства "Ліси України" у співпраці з мінародними партнерами. Фоо: Подільський лісовий офіс

У Подільському лісовому офісі кажуть, що процес передачі земель та розроблення проєктної документації – довготривалий, але він рухається.

Читайте також: Проти посадовиці з Держгеокадастру Хмельниччини відкрили кримінальну справу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую