ye-logo.v1.2

Погода на вихідні: вітряно та прохолодно

Суспільство 1057

Наприкінці тижня прогнозують похолодання.

На Хмельниччину насувається черговий активний циклон, який принесе з собою сильні пориви вітру, опади та пониження температури повітря. Утім погода, яка пануватиме наступні трі дні, притаманна листопадові та нагадує про те, що невдовзі перший календарний місяць зими. Отож, яку саме погоду прогнозують у Хмельницькій області 24-26 листопада – детальніше на сайті «Є ye.ua».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вже найближчої ночі на Хмельниччині буде мокрий сніг та від 0 до 2 градусів тепла. А вдень – дощі зі снігом та 3-5 градусів вище нуля. Також прогнозують місцями пориви вітру до 20 метрів за секунду.

У суботу, 25 листопада, за даними ресурсу «Метеопост», також може бути вітряно. Щоправда, лише вночі, коли температура повітря становитиме, в середньому, один градус морозу. День має пройти без опадів, а стовпчики термометрів коливатимуться в межах 0-2 градусів тепла.

26 листопада похолодає. Вночі прогнозують від 2 до 4 градусів морозу та без опадів. Вдень у неділю можливий сніг, а температура повітря опуститься до 2-3 градусів нижче нуля.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую