ye-logo.v1.2

У Меджибізькій, Летичівській та Війтовецькій громадах прощалися з полеглими захисниками

Суспільство 1824
Вічна шана полеглим захисникам..
Вічна шана полеглим захисникам... Фото: з соцмереж

Герої полягли в боях за Україну.

У Меджибізькій, Летичівській та Війтовецькій громадах провели в останню дорогу загиблих захисників України.

У скорботі 22 листопада зустрічала Меджибізька громада свого полеглого захисника Вадима Погорільця. В останню дорогу 28-річного Героя проводжали у рідному селі Ярославка.

« Попри молодий вік, він мужньо та самовіддано боровся з московською ордою. Але виконання бойового завдання 18 листопада у Сватівському районі Луганської області стало останнім для старшого-лейтенанта прикордонної служби України», - повідомляють у громаді.

 

У скорботі 22 листопада зустрічала Меджибізька громада свого полеглого захисника Вадима Погорільця. Фото: зі сторінки Меджибізької громади у фейсбуці

В останню дорогу 28-річного Героя проводжали у рідному селі Ярославка. Фото: зі сторінки Меджибізької громади у фейсбуці

У Летичів 22 листопада на щиті повернувся Віктор Філонов. 15 листопада Віктору виповнилося 24 роки. Напередодні його було важко поранено у боях на Бахмутському напрямку, а 17-го листопада серце захисника зупинилося...

«Народився Віктор на Луганщині, зростав у дитячому будинку, навчався у школі-інтернаті. З початком окупації Луганщини, у 2014 році заклад освіти було евакуйовано на Одещину. По його закінченні Віктора призвали на строкову військову службу. Згодом він продовжив служити у Збройних силах України за контрактом. Із початком повномасштабного вторгнення боронив Україну від російських окупантів. На життєвих дорогах познайомився з дівчиною Тетяною з Летичева, рідні якої прийняли Віктора в свою сім'ю. Сподобалося йому наше містечко, де після війни планував жити. Та жорстока реальність війни розпорядилася по-іншому, навіки розлучивши з коханою» -повідомляють в Летичевській громаді.

Віктор Філонов знайшов вічний спочинок у Летичеві. Фото: зі сторінки Летичівської громади у фейсбуці

У Війтівцях 22 листопада прощалися із захисником Андрієм Білим. Він віддав своє життя захищаючи Україну, йому назавжди залишилось 27... Життя Андрія обірвалося 16 листопада поблизу населеного пункту Степове Донецької області.

«До родинного дому загиблого Героя Андрія Білого прийшло чимало людей: родина, друзі, однокласники, сусіди, односельчани, знайомі з навколишніх сіл, побратими по службі… Усі зібрались, щоб навіки попрощатись із воїном. Віддати свій священний обов'язок згідно з християнськими традиціями та завершити чин поховання з'їхались і чимало священнослужителів різних конфесій. Вони відслужили панахиду за загиблим Героєм у родинному домі», - зазначають у Війтовецькій громаді.

Поховали Андрія Білого з усіма почестями у Війтівцях.

Життя Андрія Білого обірвалося 16 листопада на Донеччині. Фото: зі сторінки Війтовецької громади у фейсбуці

Полеглому Героєві назавжди 27… Фото: зі сторінки Війтовецької громади у фейсбуці

Вічна шана захисникам…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую