ye-logo.v1.2

Як буде діяти резиденція святого Миколая в Хмельницькому цього року

Суспільство 2739
Різдвяну локацію відкриють 6 грудня, у день свята
Різдвяну локацію відкриють 6 грудня, у день свята. Фото: Вікторія Земба

Локацію розгортають в обласному театрі ляльок третій рік поспіль.

У 2023 році українці святкуватимуть День святого Миколая 6 грудня, адже ПЦУ та УГКЦ перейшли на новоюліанський календар і всі дати змістилися на 13 днів назад.

У Хмельницькому вже підготували список подій для дітей та розгортають резиденцію Чудотворця. Третій рік поспіль гостина святого Миколая прийматиме відвідувачів у Хмельницькому обласному театрі ляльок. Про це сайту «Є ye.ua» розповіла представниця обласного театру ляльок Вікторія Земба.

Різдвяну локацію відкриють 6 грудня, у день свята. Вона діятиме щодня впродовж місяця, до 30 грудня, з 16:00 по 18:00. Також театрали підготували низку вистав, які будуть проводити кожні вихідні у рамках «різдвяно-новорічної феєрії». Глядачі зможуть відвідати виставу «Казки океану» та інтермедію «Барбі і Кен» - у вихідні будуть діяти по 4 сеанси. Нині тут вже облаштували новорічну фотозону та прикрасили ялинки.

«Загалом створюємо у театрі казково-дивовижну атмосферу. Хочемо, аби наші відвідувачі, хоча б на годину-півтори забули про всі негаразди та занурились у чарівну казку. Того року гостина приймала 50 дітей щодня. Вони приходили із листами, готували віршики та пісня», - розповідає Вікторія Земба.

Різдвяна програма в театрі ляльок. Зображення: Вікторія Земба

Відвідування резиденції святого Миколая буде платним. Його вартість 70 гривень. Вартість квитка на вистави: 150 гривень. Для окремих категорій дітей, зокрема, дітей загиблих воїнів, буде можливість безоплатних відвідин.

Квитки можна придбати у касі або на сайті karabas.com.

Читайте також: Повірити у різдвяне диво: у Маліївцях розгорнули резиденцію святого Миколая

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую