ye-logo.v1.2

Погода на тиждень – циклон поступово залишить Хмельниччину

Суспільство 1404

Денні морози потрохи відійдуть.

Циклон, який «накрив» Україну та приніс із собою сніг, мороз та пориви вітру, протягом цього тижня дещо збавить оберти. Принаймні, на Хмельниччині. Утім, у найближчі дні все одно сніжитиме та задуватиме. Отож, яку погоду прогнозують у Хмельницькій області з 28 листопада по 3 грудня – у прогнозі на сайті «Є ye.ua».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі 28 листопада буде хмарно і без опадів. А температура повітря становитиме 5-7 градусів морозу. Вдень у вівторок можливий сніг та від 2 до 4 градусів нижче нуля.

Сніжитиме і вночі 29 листопада. За даними на ресурсі «Метеопост», нічна температура повітря буде в межах від нуля до 2 градусів з позначкою мінус, а вдень похолодає. Прогнозують до 5 градусів морозу, а також сильні пориву вітру.

У четвер, 30 листопада, ніч та день мають минути без опадів. Вночі прогнозують -2…-5, вдень – від 1 градуса морозу до 1 градуса тепла.

Грудень розпочнеться не по зимовому. Якщо вночі, за прогнозом на сайті «Accuweather», буде не нижче на 1 градус нижче нуля, то вдень – до 4 градусів тепла. Також можливий мокрий сніг та сильні пориви вітру.

2 грудня в суботу вночі також прогнозують 1 градус нижче нуля, а вдень – дощі зі снігом та від 1 до 3 градусів з позначкою плюс.

У неділю, 3 грудня, низькі температурні показники повернуться. Вночі прогнозують до 7 градусів морозу, а вдень – 1-2 градуси з позначкою мінус.

Читайте також - Негода на Хмельниччині: без світла залишаються майже пів сотні населених пунктів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую