ye-logo.v1.2

«Був впевнений, що дійде до Перемоги»: у Хмельницькому попрощалися з Костянтином Пасічником

Суспільство 2502
Військові побратими згадують про Костянтина як про надійну, відверту, світлу та дуже сильну людину
Військові побратими згадують про Костянтина як про надійну, відверту, світлу та дуже сильну людину. Фото: скрін з відео

З перших днів війни він захищав Україну від ворога.

В останню дорогу провели у Хмельницькому захисника України Костянтина Пасічника. З Героєм прощалися сьогодні, 28 листопада, у Свято-Георгіївському храмі.

Як йдеться в сюжеті МТРК «Місто», Костянтин Пасічник до повномасштабної війни був будівельником. А 25 лютого 2022 року пішов добровольцем захищати Україну. Був командиром взводу 86 окремого батальйону територіальної оборони. Під час виконання бойового завдання 23 листопада підірвався на міні.

Військові побратими згадують про Костянтина як про надійну, відверту, світлу та дуже сильну людину, яка показувала всім приклад.

«Він був чудовим командиром, захищав своїх хлопців… Дуже відповідальна людина, врятував багатьох, - розповідає про загиблого Костянтина Пасічника бойова посестра під псевдо «Вікаріо». – Завжди заспокоював, казав триматися, бо ми сильні. Був впевнений, що дійде до Перемоги. Була така ситуація, що і мене врятував. Ніколи і нічого не боявся. Всі були впевнені в ньому і завжди йшли за Костянтином».

Герою навіки – 43. У нього залишилися батько, дружина і син. Поховали Костянтина Пасічника на Алеї Слави в мікрорайоні Ракове.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую