ye-logo.v1.2

У Полонному та Деражні попрощалися з полеглими воїнами

Суспільство 2082
На щиті додому повернулися Олександр Галата з Полонного та Роман Білоус з Деражні
На щиті додому повернулися Олександр Галата з Полонного та Роман Білоус з Деражні. Фото: з соцмереж

На щиті додому повернулися Олександр Галат та Роман Білоус.

У громадах Хмельниччини в останню дорогу провели полеглих на війні захисників. З Героями прощалися в Полонному та Деражні. На щиті додому повернулися Олександр Галат та Роман Білоус.

Вчора, 29 листопада, в Полонному прощалися із захисником української землі Олександром Галатом. Як повідомив міський голова Полонської територіальної громади Франц Скримський, воїн загинув 24 листопада під час виконання бойового завдання із стримування військової агресії російської федерації в районі населеного пункту Вербове Пологівського району Запорізької області.

У Полонному прощалися із захисником української землі Олександром Галатом. Фото: зі сторінки полонської спільноти Інфодім

У Деражні цього ж дня в останню земну дорогу проводжали захисника солдата Романа Білоуса 1973 року народження. Віддати останню шану захиснику прийшли рідні, друзі, побратими, жителі міста.

«Справжній патріот, вірний захисник України. Таким він назавжди залишиться у пам'яті жителів Деражнянщини, а його ім'я навіки буде взірцем мужності та патріотизму. Нехай світла душа Романа знайде вічний спокій, а ми завжди пам'ятатимемо про його самопожертву заради кожного з нас, заради України. Ми всі мусимо бути сильними, щоб відплатити за кожного українця і повернути загарбані ворогом території», - висловлюють слова гордості за мужнього воїна та співчуття родині у Деражнянській міській раді.

У Деражні в останню земну дорогу проводжали захисника солдата Романа Білоуса. Фото: Деражнянської міської ради

Віддати останню шану захиснику прийшли рідні, друзі, побратими, жителі міста. Фото: Деражнянської міської ради

Вічна слава Герою... Фото: Деражнянської міської ради

Вічна шана полеглим захисникам…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую