ye-logo.v1.2

До кінця року в багатоповерхівках Хмельницького відремонтують 170 укриттів

Суспільство 1146
Одне із вже відремонтованих укриттів розташоване на вулиці Майборського
Одне із вже відремонтованих укриттів розташоване на вулиці Майборського. Фото: МТРК «Місто»

Приводять до ладу і ті підвали, які були у вкрай занедбаному стані.

У Хмельницькому тривають ремонтні роботи у підвалах багатоквартирних будинків. До кінця року 170 занедбаних цокольних приміщень планують перетворити на укриття.

Як йдеться в сюжеті МТРК «Місто», на це з бюджету громади виділили 7 мільйонів гривень. Забезпеченням належних умов захисних споруд займаються управлінські муніципальні компанії (колишні ЖЕКи).

У міськраді кажуть, що для кожного багатоквартирного будинку перелік необхідних для виконання робіт різний, однак до всіх укриттів однакові вимоги. Йдеться про забезпечення вентиляційних ходів та інженерних комунікацій за правилами безпеки, облаштування приміщень відповідно до санітарних вимог, а також встановлення лав. Крім того, у захисних спорудах мають бути аптечки і вогнегасники.

««Це абсолютно різні роботи можуть виконуватись: заміна електропроводки, проведення світла, заміна систем каналізації, водопостачання. Окремо також закупляються лави. Десь виконується побілка і ремонт стін. Тобто в кожному укритті, в залежності від потреб, виконуються абсолютно різні роботи», - зазначив заступник міського голови Василь Новачок.

Одне із відремонтованих вже укриттів розташоване на вулиці Майборського. Раніше це підвальне приміщення було у занедбаному стані, однак нині його вже використовують за призначенням під час повітряних загроз.

«Раніше був захаращений підвал. А зараз вже є як зарядити телефон, підведене світло, можна принести «дуйчик», щоб обігріти приміщення, коли будуть сильніші морози», - розповідає начальник рятувальної служби Микола Гайдайчук.

Читайте також: У Нетішині посилять охорону громадського порядку вночі: залучатимуть «козаків»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую