ye-logo.v1.2

Розкажіть про перемоги: старшокласників запрошують долучитися до всеукраїнського конкурсу «Я - журналіст!»

Суспільство 685
Тих, хто долучиться до конкурсу, просять у своїх роботах розказати світові про перемоги українців
Тих, хто долучиться до конкурсу, просять у своїх роботах розказати світові про перемоги українців. Фото: ілюстративне gwaramedia.com

Роботи учасників прийматимуть до 15 лютого.

Старшокласників запрошують долучитися до XIV всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я - журналіст!», який стартував 1 листопада. Його учасниками можуть стати учні 5-11 класів та студенти. «Нація переможців: розповідаю світові про перемоги українців» - саме під таким гаслом проходить цьогорічний конкурс. Тож тих, хто долучиться до конкурсу, просять у своїх роботах розказати світові про перемоги українців.

«Учасники можуть розкривати конкурсну тему, розповідаючи про перемоги українців як на фронті, так і у різних сферах діяльності у тилу, - розповідає засновник всеукраїнського конкурсу «Я - журналіст!», секретар Національної спілки журналістів України Віталій Голубєв. - Про маленькі щоденні перемоги, з яких складатиметься майбутня велика спільна перемога. Про перемоги, які зміцнюють дух українців і слугують прикладами, що надихають. Героями конкурсних робіт можуть бути як військовослужбовці, так і цивільні. Наприклад, волонтери, медики, освітяни, енергетики, журналісти. А ще в межах конкурсної теми ми цьогоріч запровадили спеціальну тему «Надійний тил» для висвітлення позитивних прикладів роботи соціально відповідального бізнесу».

Проводиться конкурс з 2009 року. Свій початок взяв у Рівному, а з 2016 року став всеукраїнським. Наприклад, у 2022-2023 навчальному році учасниками конкурсу стали 808 дітей з усіх областей України і 13 країн світу.

Роботи учасників прийматимуть до 15 лютого. Їх публікують на спеціальному сайті «Я — журналіст!» за посиланням ij.ogo.ua. Нагородження переможців відбудеться у квітні 2024 року в Національній спілці журналістів України.

Участь у конкурсі «Я — журналіст!» — безкоштовна. Про призовий фонд дбає його засновник, залучаючи, за можливості, меценатів. Цього року Віталій Голубєв оголосив збір для підтримки проведення конкурсу, щоб відзначити якомога більшу кількість талановитих дітей та їхніх педагогів.

Підтримати конкурс «Я — журналіст!»:

Посилання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/3GzccH7zzo
Номер картки банки
5375 4112 1006 9972

Ознайомитись детальніше із умовами конкурсу «Я — журналіст!» можна за посиланням:
https://bit.ly/40eU7ma

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую