ye-logo.v1.2

У Кам'янці-Подільському та Нетішині попрощалися з полеглими воїнами

Суспільство 10178
Вічна шана захисникам..
Вічна шана захисникам... Фото: Нетішинської міської ради

В останню дорогу провели Сергія Пилипчука та Сергія Глаговського.

У Нетішині та Кам'янці-Подільському провели в останню дорогу захисників української землі - Сергія Пилипчука та Сергія Глаговського.

2 грудня у Нетішині прощалися із Сергієм Пилипчуком. Як повідомляють у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради, воїн-захисник помер 30 листопада внаслідок нещасного випадку.

«У свої молоді роки він пройшов крізь пекло війни, захищаючи рідну землю від російських окупантів в найгарячіших точках на Донеччині. В одну мить свою надію та опору втратили мати і дружина…», - зазначають у громаді.

Рідні, близькі, друзі, побратими, представники влади, священнослужителі, жителі громади віддали шану 27-річному захиснику, провівши його в останню земну дорогу 2 грудня…

2 грудня у Нетішині прощалися із Сергієм Пилипчуком. Фото: виконавчий комітет Нетішинської міської ради

Рідні, близькі, друзі, побратими, представники влади, священнослужителі, жителі громади віддали шану 27-річному захиснику. Фото: виконавчий комітет Нетішинської міської ради

У Кам'янці-Подільському в останню дорогу провели захисника Сергія Глаговського.

«Під звучання Гімну України і військовий трикратний салют, який гучно пронизував небо, ми прощались із бійцем. Україна втратила ще одного сина в клятій війні, хороброго та мужнього воїна. Сергій показав нам приклад справжнього патріота, приклад хоробрості і відваги, він чесно і до кінця виконував свій обов'язок, віддавши своє безцінне життя за вільне майбутнє у Незалежній Україні», - кажуть в міській раді Кам'янця-Подільського.

Провели в останню дорогу Сергія Глаговського. Кам'янець-Подільська міська рада

Вічна шана захиснику... Кам'янець-Подільська міська рада

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую