ye-logo.v1.2

Яка ситуація на дорогах Хмельниччини: автодорожники розповіли, як долають ожеледицю

Суспільство 874
За словами автодорожників, рух транспорту на всіх дорогах державного значення забезпечений
За словами автодорожників, рух транспорту на всіх дорогах державного значення забезпечений. Фото: Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області

Уночі на дорогах державного значення проводили протиожеледну обробку, витративши понад тисячу тонн сумішей.

На автошляхах області продовжує працювати дорожня техніка, аби забезпечити безпечний проїзд шляхами під час ожеледиці. Як повідомляють у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області, уночі на автодорогах державного значення працювати 47 спецмашин, які обробляли шляхи протиожеледними сумішами, витративши їх понад тисячу тонн.

Наразі, за словами автодорожників, рух транспорту на всіх дорогах державного значення відбувається у звичайному режимі.

«Проїзд ключовими дорожніми артеріями регіону забезпечено. Надзвичайні ситуації, ускладнення у русі, дорожньо-транспортні пригоди чи скарги відсутні», - додають у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області.

Зважаючи на мінливість погодних умов та ожеледиці на дорогах, дорожники нагадують водіям бути уважними та обережними, пересуваючись автошляхами області, не виконувати ризикованих маневрів та перевіряти свої транспортні засоби на готовність до зимової експлуатації, чітко дотримуватись правил дорожнього руху, зокрема швидкісних режимів, інтервалу та дистанції, що дозволить уникнути ускладнень у русі транспорту та не допустити виникнення дорожньо-транспортних пригод.

Також для отримання інформації про стан проїзду на дорогах державного значення Хмельницької області, можна звертатися за телефоном єдиного контакт-центру цілодобово: +38 067-400-60-80.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую