ye-logo.v1.2

На Дунаєвеччині відкрили Алею пам'яті полеглих захисників

Суспільство 958
Тут увічненні імена трьох воїнів
Тут увічненні імена трьох воїнів. Фото: Новодунаєвецька селищна громада

На меморіальних дошках - мешканці села Міцівці, які взяли до рук зрою, щоб вибити російську армію з України.

У селі Міцівці, що у Кам'янець-Подільському районі, облаштували Алею пам'яті захисників України. Її відкриття відбулося 6 грудня, у день Збройних Сил України, повідомили у Новодунаєвецькій громаді.

На пам'ятних дошках зображені військові, мешканці села Міцівці, які полягли під час російсько-української війни. Тут увічненні імена трьох воїнів: Олега Коваля, Романа Поліщука та Дениса Скибіцького.

«Алея Пам'яті - це місце про вічне життя, життя тих, хто поповнив небесне військо та увійшли в історію як Герої, Захисники, Воїни... На відкритті зібрались жителі села, рідні, близькі, друзі. Усіх їх об'єднує спільний біль – втрата близьких та найкращих воїнів-захисників», - йдеться у повідомленні.

Відкриття місця пам'яті відбулося 6 грудня. Фото: Новодунаєвецька селищна громада

Олег Коваль народився 18 грудня 1982 року. З перших днів війни він став на захист держави. Життя воїна обірвалось 31 грудня 2022 року в районі населеного пункту Прелесне Донецької області. Герою було 40 років.

Роман Поліщук народився 20 травня 1981 року. Разом із побратимами боронив кордони країни на сході. 24 січня 2023 року прийшла звістка про його загибель. Серце воїна перестало битись внаслідок артилерійського обстрілу у районі населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області. Йому було 41 рік.

Денис Скибіцький народився 29 січня 1997 року. Брав участь у звільненні територій на Запорізькому напрямку. Загинув поблизу населеного пункту Левадне. Про це стало відомо 22 червня 2023 року. Герою було 26 років.

Читайте також: Слава Збройним Силам України: в обласній військовій адміністрації вітали захисників з їх професійним святом

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую