ye-logo.v1.2

Шоста пересувна майстерня від волонтерів відправилася з Хмельниччини на передову

Суспільство 665
Автівка має як автономне живлення, так і можливість підключення до електромережі
Автівка має як автономне живлення, так і можливість підключення до електромережі. Фото: пресслужби Хмельницької ОВА

Пересувна СТО обладнана усім необхідним для швидкого ремонту автівок у польових умовах.

Волонтери з Хмельниччини передали чергову пересувну станцію технічного обслуговування українським бійцям на фронт. Загалом з початку повномасштабного вторгнення спільними зусиллями майстрів було переобладнено шість таких машин.

Пересувна майстерня обладнана усім необхідним для швидкого ремонту пошкоджених автівок у зоні бойових дій. У мобільній СТО під назвою «Котигорошко» є вулканізаційне та зварювальне обладнання, шиномонтаж та набори різноманітних інструментів. Додатково волонтери розширили перелік необхідних ключів для великогабаритної техніки. Автівка має як автономне живлення, так і можливість підключення до електромережі.

Мобільну станцію оглянув перший заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін. А також подякував невтомним волонтерам з Хмельниччини, які продовжують створювати такі необхідні спеціальні автівки.

«Дякую волонтерам благодійного фонду «Авангард», громадській організації «Валіза Добра» та усім, хто продовжує підтримувати наших військових та втілює в життя такі креативні та потрібні ідеї. Працюємо далі! Попереду тільки Перемога!», - йдеться у дописі Сергія Тюріна на сторінці у фейсбуці.

Читайте також: «Ми маємо бути одним цілим, щоб здобути нашу спільну перемогу», - спецпризначенець Олександр Ястребов

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую