ye-logo.v1.2

У Хмельницькому запрошують на інтерактивний квіз на тему блекауту

Суспільство 766
У Хмельницькому проведуть гру на тематику енергетичної сфери
У Хмельницькому проведуть гру на тематику енергетичної сфери. Фото: ілюстративне freepik.com

Гра дозволить краще зрозуміти, як працює українська енергетика, подумати про її розвиток та нагальні проблеми в енергетичному секторі.

Хмельничан та гостей міста запрошують на інтелектуальну вікторину під назвою «Блекаут Квіз». Під час тематичної гри учасники будуть відповідати на питання, які стосуються як традиційної, так і відновлюваної «зеленої» енергетики. Таким чином організатори гри хочуть привернути увагу суспільства до питань енергетичного сектору, а також допомогти розібратися,  як він взагалі працює у нашій країні.

У коментарі сайту «Є ye.ua» виконавчий директор громадської організації «Хмельницький енергетичний кластер» Артур Кокаревич розповів, що ця тема зараз для нашого суспільства дуже актуальна, оскільки ворог використовує енергетику як один із важелів у цій війні.

«Ми ставимо собі за мету допомогти людям краще розібратися в тому, як взагалі працює енергетичний сектор: що у ньому відбувається та які запроваджуються інновації. Щоб вони могли ширше дивитися на цю важливу сферу економіки. І додатково це одна зі стратегічних тем, яка має підійматися в суспільстві, щоб чітко розуміти процеси формування цієї сфери у нашій державі», - зазначив Артур Кокаревич.

Під час квізу проведуть шість турів, у яких будуть різні питання. Зокрема, один із них буде присвячений енергетичним питанням Хмельниччини та різноманітним світовим енергетичним рекордам. Власне, організатори хочуть зробити гру максимально цікавою та інтерактивною.

Проведення «Блекаут Квізу» заплановано на вечір середи, 13 грудня. Попередньо для участі у грі необхідно зареєструвати свою команду за посиланням. Загалом кількість команд обмежена, попереджають організатори події. Участь є безкоштовною, а учасники квізу зможуть позмагатися за призи, які також будуть стосуватися енергетичної тематики.

Читайте також: У Хмельницькому завершилися «Ігри розуму»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую