ye-logo.v1.2

«Пішов до війська, щоб визволити батьків з окупації» - у Хмельницькому попрощалися з Віктором Сікорським

Суспільство 2474
Полеглому захисникові тепер назавжди 34 роки..
Полеглому захисникові тепер назавжди 34 роки... Фото: скрін з відео МТРК "Місто"

Захисник був родом з Херсонщини, а на Хмельниччину з сім'єю переїхав на початку війни.

У Хмельницькому сьогодні, 8 грудня, попрощалися з полеглим на російсько-українській війні захисником Віктором Сікорським. Народився та виріс чоловік на Херсонщини. На початку повномасштабної війни переїхав з сім'єю на Хмельниччину. Його дружина тоді була вагітна та мала народжувати. Як розповідає журналістам телеканалу «Місто» Тетяна, двоюрідна сестра Віктора Сікорського, за час перебування тут, всі, хто його знав, дуже полюбили.

«Він мав золоті руки та міг зібрати та перебрати будь-який автомобіль, але він пішов у військо піхотинцем. До мобілізації він працював на виробничому підприємстві», - згадує Тетяна.

У вересні цього року Віктора Сікорського мобілізували до лав Збройних Сил України. Чоловік служив матросом у 38 окремій бригаді морської піхоти. Життя воїна обірвалося 1 грудня під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку поблизу села Кринки. Герою тепер назавжди 34 роки. У нього залишилися дружина і двоє дітей. Поховали Віктора Сікорського на Алеї Слави в мікрорайоні Ракове.

Читайте також: У двох громадах Хмельниччини попрощалися з полеглими українськими захисниками

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую