ye-logo.v1.2

Троє хмельничанок отримали стипендії президента України

Суспільство 1779
Юні хмельничанки продемонстрували високі знання в науці
Юні хмельничанки продемонстрували високі знання в науці. Фото: khm.gov.ua

Вони стали одними з переможців всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН України.

 Три юні хмельничанки отримали стипендії президента України. Вони стали одними з переможців всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Як повідомляють в Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради, школярки на різних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів продемонстрували глибокі енциклопедичні знання та практичні навички з уподобаних предметів.

Серед переможниць - колишня учениця Хмельницького навчально-виховного комплексу №4 (зараз ліцей №4 імені Павла Жука) Скрипник Софія минулої весни гідно виступила й здобула перше місце на Всеукраїнській олімпіаді з екології. Це досягнення є результатом наполегливої підготовки та зусиль учениці, а також підтримки її наставника Віркуна Валерія Олексійовича.

Нині Софія продовжує навчання у Хмельницькому фаховому музичному коледжі імені Владислава Заремби.

Лауреаткою стипендії президента України стала також учениця 10-Б класу ліцею №4 імені Павла Жука Трубнікова Єлизавета. Вона серед переможців IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Наставник - вчитель біології та екології Віркун Валерій Олексійович.

Пишається успіхами своєї вихованки й учителька ліцею №10 Бітюк Марина Юріївна. Вихованка педагогині, учениця 9 класу Єлизавета Хараджа, проявивши наполегливість, талант, старанність і зацікавленість біологією стала переможцем фінального етапу Всеукраїнської олімпіади з біології. І отримала стипендію президента України.

Загалом переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та отримали стипендії президента України 168 школярів 8-11-тих класів і 102 студенти закладів вищої освіти держави.

Читайте також: У середмісті Хмельницького проведуть благодійний ярмарок

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую