ye-logo.v1.2

Погода на тиждень – на Хмельниччині й далі пануватиме відлига

Суспільство 1445

Навіть уночі прогнозують плюсову температуру повітря.

Тепло та вогко – такою має бути погода у наступні дні в Хмельницькій області. Ні снігу, ні морозів не повинно бути. А ось дощі… Отож, яку погоду прогнозують на Хмельниччині з 19 по 24 грудня – детальніше на сайті «Є ye.ua».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі 19 грудня буде хмарно з проясненням та короткочасний дощ. Температура повітря становитиме 2-4 градуси тепла. Вдень у вівторок також можливі опади, а повітря прогріється до 5-7 градусів вище нуля.

У середу, 20 грудня, прогнозують схожу погоду. Ті самі 2-4 градуси вночі та 5-7 – вдень. Звісно, з позначкою «плюс». Щоправда, вдень можливі сильні пориви вітру, але без опадів.

21 грудня, за даними ресурсу «Метеопост», вночі, в середньому, буде 1 градус тепла, а вдень – 3 градуси вище нуля. Без опадів та вітряно.

У п'ятницю, 22 грудня, невеликий дощ та мокрий сніг можливі вночі. Щодо температурних показників, то вони коливатимуться в межах від 0 до +2. Вдень прогнозують дощі та 5-7 градусів вище нуля.

Вночі 23 грудня, за прогнозом на ресурсі «Accuweather», буде в середньому 1 градус тепла. Вдень температурні показники, за даними синоптичної карти «Ventusky», різнитимуться – від 5 градусів тепла на півночі області до +9 на півдні. А ранковий сніг поступово перетвориться у дощ.

У неділю, 24 грудня, вночі прогнозують до 7 градусів вище нуля. Денна температура повітря може сягнути 12 градусів тепла на Кам'янеччині, в інших районах Хмельниччини – до 9 градусів вище нуля. І майже без опадів.

Читайте також: Як у Хмельницькому напередодні Різдва ярмаркували, щоб зібрати кошти на ЗСУ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую