ye-logo.v1.2

Як дивани купити та вибрати? Практичні рекомендації та поради На правах реклами

Суспільство 869
Дивани бувають прямими, кутовими, Г та П-подібними, острівними
Дивани бувають прямими, кутовими, Г та П-подібними, острівними. Фото: interia.com.ua

Комфортні м'які меблі є гарним доповненням до дизайну інтер'єру та практичним рішенням, коли хочеться відпочити в обідню пору або організувати нічний сон.

Іноді в дизайні диван відіграє ключову роль і від нього відштовхуються при виборі інших елементів дизайну інтер'єру і в цілому меблевої композиції.

Сьогодні на вибір представлені різні варіації з урахуванням різноманітних наповнювачів, конструктивних особливостей, каркасу та тканин для оббивки. Вдасться без проблеми дивани купити та заздалегідь проаналізувати, а все завдяки пропозиціям від компанії «INTERIA». Це український виробник меблів, що працює з 2011 року та постійно покращує якість своєї продукції.

Правила вибору

Після відкриття каталогу асортимент диванів вражає. Багато які з них здаються однаковими, але між ними є велика кількість відмінностей:

  1. Каркас. Важливо, щоб основа дивана була стійкою, довговічною та витривалою. Ідеально підходить дерево, адже матеріал не лише міцний, а й екологічно чистий. В якості альтернативи є ДСП, МДФ, фанера та метал;
  2. Наповнювач. Дуже часто як основа застосовується пружинний блок. Краще віддати перевагу незалежному блоку, що забезпечує максимальний комфорт як при сидінні, так і під час сну. Як додаткові матеріали використовують холофайбер, синтепух і синтепон, дюрафіл і спанбонд;
  3. Оббивка. Виробник використовує натуральну шкіру, замінник шкіри, жаккард, гобелен, велюр, замшу, флок та багато іншого. Вибір залежить від того, де та як диван експлуатуватиметься.

Форма виробу також має враховуватися. Адже дивани бувають прямими, кутовими, Г та П-подібними, острівними. Стиль і загалом зовнішнє виконання підбирається індивідуально залежно від дизайну інтер'єру.

Переваги диванів від INTERIA

Пропонується висока якість та екологічність меблів за рахунок застосування відповідних матеріалів. Крім того, вони багатофункціональні і піддаються обробці для надання потрібних форм і конструкцій. За бажання можна сформувати індивідуальне замовлення, якщо хочеться отримати диван особливої форми та з різним набором матеріалів.

Високий рівень комфортності досягається за рахунок використання м'яких спинок та сидінь. Різноманітність готових моделей вражає, адже є як класичні варіанти, так і незвичайні рішення дизайнерських форм. Дивани легко збирати та розбирати, щоб підготувати спальне місце або почистити. Діє доставка по Україні, а також є можливість провести оплату кількома способами.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую