ye-logo.v1.2

Після телефонної розмови з псевдобанкіром хмельничанка втратила понад 40 тисяч гривень

Суспільство 816
Цього разу шахраї запропонують вам легенду, що невідомі намагаються зняти кошти з вашого рахунку
Цього разу шахраї запропонують вам легенду, що невідомі намагаються зняти кошти з вашого рахунку. Фото: ілюстративне freepik.com

Правоохоронці вкотре застерігають бути уважними в розголошуванні особистих банківських даних та перевіряти отриману інформацію, оскільки шахраї вдало імітують "справжні" повідомлення від банків.

Правоохоронці застерігають жителів області від шахраїв, які представляються працівниками банку. Цього разу вам запропонують легенду, що невідомі намагаються зняти кошти з вашого рахунку. За повідомленням сектору комунікації поліції Хмельницької області, саме таким чином 29-річна хмельничанка і втратила власні гроші.

До жінки зателефонувала невідома особа й представилась працівником служби безпеки банку. В ході розмови «псевдобанкір» повідомив, що хтось намагається незаконно отримати гроші з її банківського рахунку. Щоб цього не допустити, необхідно заблокувати картку, а, отже, назвати всі необхідні особисті дані. Після такої розмови з працівником банку, хмельничанка не дорахувалася на власному рахунку 41 000 тисячі гривень.

За даним фактом працівники поліції проводять перевірку. Та нагадують декілька основних правил безпеки, яких варто дотримуватись, щоб не стати жертвою телефонних шахраїв:

  • не називайте тризначний номер на звороті картки, паролі, коди банків та мобільних операторів, пін-код до картки;
  • не виконуйте жодних вказівок незнайомців;
  • не переходьте за надісланими посиланням та не зазначайте персональні дані або реквізити платіжної картки.

Якщо ви отримали дзвінок від нібито вашої банківської установи, необхідно самостійно передзвонити на офіційний номер та перевірити інформацію.

Читайте також: Суд оштрафував хмельничанина на 68 гривень за записки з погрозами

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую