ye-logo.v1.2

Як у Хмельницькому під час забігу збирали на дрони для військових (ФОТО)

Суспільство 1861
У Хмельницькому відбувся благодійний забіг на підтримку військових та ветеранів
У Хмельницькому відбувся благодійний забіг на підтримку військових та ветеранів. Фото: автора

Сьогодні в середмісті на спортивну благодійну подію зібралося майже три сотні учасників.

На майдані перед кінотеатром Шевченка у Хмельницькому було людно: саме сьогодні, 23 грудня, опівдні відбувся забіг під назвою «Новий Горизонт». За словами організаторів, це вже четвертий загалом та завершальний у цьому році зокрема спортивний благодійний захід. За весь час в символічному забігу на підтримку ЗСУ взяло участь понад дві тисячі хмельничан. Біжать дорослі і діти, а також долучаються до події самостійно і в інших містах – онлайн.

«Учасники забігів також з часом змінювалися. У нашому першому забігу була велика кількість цивільних людей, які допомагали військовим. Сьогодні 80 відсотків із зареєстрованих - військові. І ми вдячні, що вони долучаються також. Крім того, з нами тут присутні ветерани параатлети, які також будуть бігти», - під час вступного слова перед стартом забігу розповів Олександр Вербіцький, голова громадської організації «Підтримка України».

Перед забігом – традиційна розминка для майже 300 людей. Також всі бажаючі могли задонатити кошти, необхідні для придбання FPV-дронів для одного з військових підрозділів Сил спеціальних операцій, та написати побажання на прапорі для українських захисників.

Читайте також: Президент відзначив медаллю двох енергетиків з Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую