ye-logo.v1.2

На Хмельниччині відремонтують міст на дорозі на Бакоту майже за 200 мільйонів гривень

Суспільство 5733
Планується ремонт мосту через річку Студениця
Планується ремонт мосту через річку Студениця. Фото: ілюстративне з архіву

В 2024 році на Хмельниччині планують ремонтувати мінімум чотири мости.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури Хмельницької області планує відремонтувати ще три мости в Хмельницькій області, у тому числі міст через річку Студениця вартістю 185 мільйонів гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про капітальний ремонт мосту через річку Студениця на км 26+800 автомобільної дороги Т-23-17 Кам'янець-Подільський – Стара Ушиця.

Очікувана вартість ремонту 185,1 мільйонів гривень. Роботи планують виконати до кінця 2024 року. Проведення ремонту планували ще до повномасштабного вторгнення росії на територію України, зокрема, проектну документацію замовили ще у 2021 році.

Тепер вирішили повернутись до проведення робіт.

Також Служба відновлення та розвитку інфраструктури оголосила ще два тендера на ремонтів мостів на Хмельниччині.

Зокрема, планується ремонт мосту на дорозі до курортного Сатанова.

Роботи проведуть на 61-му кілометрі автомобільної дороги державного значення Р-48 Кам'янець-Подільський – Сатанів – Війтівці – Білогір'я. Вартість робіт становить 38 мільйона гривень. Ремонт ж самої дороги проводили у 2020 році.

Ще один тендер оголосили на ремонт мосту на 56-му кілометрі автомобільної дороги державного значення Т-23-05 Хмельницький – Віньківці – Дашківці. Вартість робіт 25,1 мільйона гривень.

Раніше сайт “Є” ye.ua” писав про ремонт ще одного мосту на цій дорозі. Служба відновлення та розвитку інфраструктури проводить тендер на капітальний ремонт мосту через річку Вовк у селі Михайлівка. Ще у вересні цього року дорожники повідомляли про необхідність провести ремонт аварійного мосту.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую