ye-logo.v1.2

На Хмельниччині відремонтують аварійний міст за 25 мільйонів гривень

Суспільство 3448
Протиаварійні роботи розпочались восени
Протиаварійні роботи розпочались восени. Фото: km.restoration.gov.ua

Роботи планують завершити до кінця 2024 року.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області оголосила торги щодо ремонту мосту на дорозі Хмельницький – Віньківці – Дашківці вартістю понад 25 мільйонів гривень. Про йдеться на сайті “Прозорро”.

Мова йде про капітальний ремонт мосту через річку Вовк у селі Михайлівка. Ще у вересні цього року у Службі відновлення повідомляли про необхідність провести ремонт аварійного мосту.

“У зв'язку зі значною зношеністю за понад 40 років експлуатації, вирішено привести до належного стану 12-метрову мостову переправу через річку Вовчок у селі Михайлівка”, - зазначалося у повідомленні пресслужби.

На одній з берегових опор мають облаштувати пояс фундаменту з бетону, підсилений армуванням в опалубці.

“Об'єкт потребує термінового ремонту, адже на підходах до мосту утворились розмиви, що могли б спричинити руйнування конструкції двох опор та, як наслідок, частини конструкції мосту”, - зазначають у відомстві.

Протягом осені були проведені термінові протиаварійні роботи та зроблено коригування проектної документації для капітального ремонту споруди.

Раніше сайт “Є” ye.ua писав, що Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області уклала угоду з ТОВ “Раун” щодо надання послуг з експлуатаційного утримання ділянки автомобільної дороги загального користування державного значення М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине по території Хмельниччини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую