ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Дорогу до Сатанова розпочали ремонтувати. Рух транспорту не зупиняють

Суспільство 2351
Розпочався ремонт дороги на відрузку Війтівці-Сатанів
Розпочався ремонт дороги на відрузку Війтівці-Сатанів. Фото: Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області

Роботи проводяться одразу у двох напрямках.

У Службі автомобільних доріг (САД) Хмельницької області повідомили, що вже розпочали проводити ремонт дороги на відрізку Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я, що веде до Національного природного парку «Подільські Товтри». Роботи ведуться одразу у двох напрямках – від знаного «війтовецького перехрестя» у бік Сатанова та Білогір’я. Планується, що цього року тут буде відремонтовано 60 кілометрів автодороги Р-48 окремими ділянками.

«Роботи тривають одразу на двох напрямках дороги. На сьогодні, підрядником вже відфрезеровано 10 км існуючого покриття на ділянці від смт. Війтівці у напрямку смт. Сатанів. Вчора (28.07 – авт.), протягом дня, було укладено майже 1 км нижнього шару нового асфальтобетонного покриття на ділянці від селища Війтівці у напрямку села Базалія», – повідомляють у Службі автомобільних доріг Хмельницької області.

У САД зазначають, що в результаті проведення ремонтних робіт, буде влаштовано два нові шари асфальтобетонного покриття, зупинки маршрутного транспорту із заїзними «кишенями», з’їзди, дорожню розмітку та нові дорожні знаки.
Рух автотранспорту на ділянці ремонту не закритий.

Дорогу у напрямку Війтівці-Білогір'я почали ремонтувати

У червні Хмельницька ОДА повідомляла, що на поточний середній ремонт окремих ділянок автомобільного шляху регіонального значення Р-48 Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я загальною протяжністю 30 кілометрів було передбачено 240 мільйонів гривень. Також планувалося, що із держбюджету можуть додати на ділянку дороги до Сатанова додатково близько 210 мільйонів гривень.

До теми: Понад 20 кілометрів дороги відремонтували поблизу кордону із Тернопільщиною
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую