ye-logo.v1.2

Дві громади Хмельниччини провели в останню земну дорогу захисників

Суспільство 2550
Вчора, 3 січня, на щиті повернулися додому ще два Герої з Хмельниччини
Вчора, 3 січня, на щиті повернулися додому ще два Герої з Хмельниччини. Фото: Укрінформ

На щиті повернулись Анатолій Козлов та Іван Гринюк...

Вчора, 3 січня, на щиті повернулися додому ще два Герої з Хмельниччини. У селі Гораївка відбулося прощання з воїном Анатолієм Козловим. Живий коридор пам‘яті та шани сформували сотні жителів громади, повідомили у Староушицькій селищній раді.

Анатолій Козлов народився у місті Єнакієве, на Донеччині, в багатодітній сім'ї шахтаря. У 10 років разом з мамою переїхали на Хмельниччину - до селища Слобідка Глушковецька. Тут юнак закінчив школу.

У 2002 році вступив до хмельницького вищого професійно-технічного училища №4, здобув професію столяра. Коли виповнилось 18 років, призвали на строкову службу. Після цього він знову повернувся до цивільного життя. Працював столяром на заводі в Хмельницькому. У 2007 році Анатолій одружився, у пари народилося двоє діток. Мешкала родина в селі Гораївка.

Чоловік здобув ще кілька середньо спеціальних та одну вищу освіту. У 2010 році працював шахтарем на Донеччині, а у 2011 перекваліфікувався і став рятувальником в селищі Стара Ушиця. У 2018 році досяг звання «старшини» та був нагороджений нагрудним знаком «За відвагу у службі». Пізніше його перевели у Хмельницький на посаду сапера ДСНС. У вересні 2019 року довелося покинути службу за станом здоров'я. Згодом виїхав за кордон на роботу.

Коли почалося повномасштабне вторгнення, Анатолій повернувся додому і вже 10 березня добровільно пішов до територіального центру комплектування та вступив до лав ЗСУ. 13 березня 2022 року захисник загинув в селі Мощун Бучанського району, обороняючи Київщину. Лише 26 грудня 2023 року його було ідентифіковано. Анатолій Козлов нагороджений медаллю «За бойові заслуги посмертно» від військової частини та Орденом «За мужність посмертно» згідно з Указом Президента України. Герою назавжди залишиться 37…

Анатолію Козлову назавжди залишиться 37... Фото: Староушицька ТГ

З Героєм прийшли проститися сотні жителів громади. Фото: Староушицька ТГ

У Антонінській громаді провели в останню земну дорогу захисника Івана Гринюка. Віддати шану йому прийшли рідні, друзі, жителі громади, представники влади, установ і організацій, повідомляють в громаді.

«Наш Захисник Іван показав нам приклад справжнього патріота, приклад хоробрості і відваги, він чесно і до кінця виконував свій обов'язок воїна і громадянина, віддавши своє безцінне життя за вільне майбутнє у Незалежній, Богом благословенній Україні», - зазначила Анна Поплавська.

Іван Гринюк мешкав у селі Севрюки Антонінської громади. Коли вступив до лав ЗСУ, був механіком-водієм медичного пункту. Життя воїна обірвалося 21 липня 2023 року внаслідок влучання міни в медичну бронемашину на Запорізькому напрямку. Поховали Івана на кладовищі в його рідному селі. Йому назавжди залишиться 47…

Іванові Гринюку назавжди залишиться 47...Фото: Анна Поплавська

Читайте також: У Хмельницькому попрощались із чотирма загиблими на війні військовими-тероборонівцями

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую