ye-logo.v1.2

Громада з Шепетівщини покинула московський патріархат

Суспільство 1179
За рішення перейти до ПЦУ проголосувала релігійна громада села Микулин Грицівської територіальної громади
За рішення перейти до ПЦУ проголосувала релігійна громада села Микулин Грицівської територіальної громади. Фото: з фейсбук-сторінки Василя Павлюка

Священник рішення парафіян не підтримав.

Ще одна релігійна громада на Шепетівщині перейшла з підпорядкування московського патріархату до Православної церкви України. Про це повідомив благочинний Шепетівського округу Хмельницької єпархії Православної Церкви України Василь Павлюк.

За рішення перейти до ПЦУ проголосувала релігійна громада села Микулин Грицівської територіальної громади. Таке рішення прийняли вчора, 4 січня, на зборах громади.

«У місцевому будинку культури було велелюдно. Зал наповнився людьми різного віку. Приємно відзначити молодь, яка проявила свою рішучість, прийшла на збори, щоб сказати про свою позицію, що їй потрібна молитва зрозуміла, щира і доступна рідною мовою. Жителі села одноголосно проголосували про зміну підпорядкування від УПЦ (МП) до Православної Церкви України», - зазначив благочинний Василь Павлюк.

Він також додав, що настоятель храму не виявив бажання залишитись зі своєю паствою і відмовився служити людям рідною мовою.

Додамо, що релігійна громада Святих безсрібників Косьми і Дем'яна - це перша парафія в Грицівській громаді, яка за час війни поповнила ряди ПЦУ.

Нагадаємо, 19 грудня, у селі Пліщин на Шепетівщині парафіяни офіційно зреклися московської церкви й разом із духовенством вперше помолилися українською мовою.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую