ye-logo.v1.2

У Хмельницькому міськрада оголосила перші тендери на придбання квадрокоптерів для військових у 2024 році

Суспільство 1348
У Хмельницькому придбають ще 50 квадрокоптерів
У Хмельницькому придбають ще 50 квадрокоптерів. Фото: архіву редакції

Планується закупити 50 квадрокоптерів різних моделей.

На початку січня виконавчий комітет Хмельницької міськради оголосив три тендера на придбання квадрокоптерів для військових на суму 11 мільйонів 650 тисяч гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Зокрема планується закупити 30 квадрокоптерів DJI Mavic 3T Enterprise (Thermal) очікуваною вартістю 6,45 мільйона гривень. Термін постачання техніки до 19 січня.

Крім того, планується закупити десять квадрокоптерів Autel EVO Max 4T, які можуть літати на висоті семи кілометрів та розраховані на 42-хвилинний політ. Очікувана вартість закупівлі 2,7 мільйона гривень, термін постачання - до кінця січня.

Ще на 2,5 мільйона гривень планують придбати десять квадрокоптерів DJI Matrice 30T. Аппарати мають бути поставлені замовнику до 26 січня.

Додамо, що вчора, 4 січня, хмельницький міський голова Олександр Симчишин розповів, що за останні місяці чиновники передали військовим понад 150 різних БПЛА для Сил Оборони та 1300 FPV-дронів.

“Оголосили нові тендери на різні типи дронів. У січні чекаємо результатів. Як тільки квадрокоптери потрапляють до нас – у той же день їдуть у військові підрозділи, щоби оперативно потрапляти на бойові позиції і наближати Перемогу”, - написав Симчишин на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що у листопаді з бюджету міста додатково на придбання дронів та БПЛА виділили понад 50 мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую