ye-logo.v1.2

Волонтери відкрили збір на тепловізори для захисників із Хмельницького

Суспільство 1036
ГО Мистецька сотня «Гайдамаки» займаються волонтерською діяльністю з 2014 року
ГО Мистецька сотня «Гайдамаки» займаються волонтерською діяльністю з 2014 року. Фото: expres.online

Кошти збирають на тепловізор «iRay Saim SCP 19W», який дозволяє бачити ворога на відстані близько тисячі метрів.

Громадська організація Мистецька сотня «Гайдамаки» збирає кошти на тепловізори для захисників з Хмельницького. Наразі є запит на 5 таких приладів, розповіла сайту «Є» волонтерка Анастасія Бакалець.

Кошти збирають на тепловізор «iRay Saim SCP 19W», який дозволяє бачити ворога на відстані близько тисячі метрів. Вартість одного такого прицілу складає 46 тисяч 450 гривень. Загальна сума збору – 232 тисячі 250 гривень.

«За два дні ми назбирали близько 38 тисяч, однак потрібно зібрати ще близько 200. Скільки нам вдалося зібрати і скільки ще необхідно, люди можуть побачити за активним посиланням на Банку, яке ми залишаємо під кожним дописом. Крім цієї потреби наші хлопці мають ще й багато інших.Потрібно розуміти, що «через «приліт» повністю укомплектований військовий за момент може втратити всю ту комплектацію.

Що стосується зимового періоду, то треба перчатки, шапки, куртки. От зараз у нас є паралельно запит на плитоноску. З термобілизною нам допомагають наші друзі-волонери. Також організовуємо різні благодійні заходи. Невдовзі проведемо благодійну дегустацію «Щастя в банці» в одному з хмельницьких закладів. Також проводимо благодійні концерти», - розповідає Анастасія Бакалець.

Благодійні концерти ГО Мистецька сотня «Гайдамаки» проводять, аби зібрати кошти на ремонт військових автівок. Один із таких заходів відбудеться у суботу, 6 січня. Виступатиме у ТРЦ «Оазис» Хмельницький академічний муніципальний камерний хор. Початок - о 13:00.

«Ми їх повністю приводимо до ладу і привозимо назад до хлопців. Концерти в Оазисі ми проводимо, щоб забезпечити ремонт автівок. Від початку повномасштабного вторгнення відремонтували понад сотню автівок. Раніше це було 2 автівки на тиждень. Зараз ми навіть не рахуємо вже. Також автівки і закупляємо. Від повномасштабного вторгнення це більше ніж 80 машин», - каже організаторка концертів і волонтерка Марина Українець.

ГО Мистецька сотня «Гайдамаки» займаються волонтерською діяльністю з 2014 року.

Долучитись до збору на тепловізори можна за посиланням. 

Ревізити організації: 5375411212292564.

Читайте також: Волонтер із Нетішина перетворює тубуси від снарядів на буржуйки для воїнів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую