ye-logo.v1.2

Дві громади Хмельниччини попрощалися з полеглими захисниками

Суспільство 12613
Прощалися з Геннадієм Вакріним і Русланом Малайчуком
Прощалися з Геннадієм Вакріним і Русланом Малайчуком. Фото: Нетішинська міська рада

На щиті повернулись додому Герої з Нетішинської і Новодунаєвецької територіальних громад.

Сьогодні, 5 січня, мешканці Нетішина провели в останню дорогу Геннадія Вакріна. Серце воїна припинило битись 14 грудня, під час перебування на лікуванні в Німеччині, повідомили у Нетішинській міській раді.

Геннадій Вакрін родом з Нетішина. До лав Збройних Сил вступив на посаду водія самохідного артилерійського взводу. Боронив Україну від ворога на Бахмутському напрямку. Саме там, під час виконання бойового завдання, воїн отримав поранення.

На лікування поїхав у німецьке місто Ганновер, однак лікарі не змогли врятувати. 14 грудня Герой помер. Йому назавжди залишиться 37…

Герою назавжди залишиться 37...Фото: Нетішинська міська рада

З захисником Геннадієм Вакріним прийшли проститися його рідні, близькі, друзі, побратими і сотні жителів громади. Фото: Нетішинська міська рада

Ще один Герой повернувся на щиті в Новодунаєвецьку громаду. В останню земну дорогу провели 4 січня захисника Руслана Малайчука, повідомили у Новодунаєвецькій селищній раді.

Сюди чоловік евакуювався через війну. Проживав у селі Томашівка. 26 вересня 2023 року Руслана призвали до лав Збройних сил України.

«За час проживання в селі Руслана знали як чуйного, порядного та хорошого чоловіка. Як справжній чоловік, взявши до рук зброю пішов боронити рідну землю, щоб вигнати окупантів з України, відстояти право кожного українця жити у вільній та суверенній державі. Народився наш Захисник 20 листопада 1976 року. Йому назавжди 47…», — зазначили у громаді.

Герою назавжди залишиться 47... Фото: Новодунаєвецька селищна рада

Читайте також: «Хотів захищати свою країну та допомагав військовим», - у Хмельницькому попрощалися із Віталієм Свіщовим

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую